Oferty pracy:

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi ofertami pracy. Jeżeli któraś z ofert wydaje Ci się interesująca, napisz nam o tym w formularzu aplikacyjnym, mailowo lub telefonicznie.

46562 Voerde

Miejscowość:   46562 Voerde

Data wyjazdu:  25 maja 2021
Długość pobytu:  60 dni
Poziom języka niemieckiego:  Średnio
Płeć:  Kobieta

Do Opieki Pani, chodząca, śpi w nocy. Ma denecję i jest zaburzona co do miejsca czasu i osób, ma cukrzycę i depresję. Porusza się o rollatorze. Ma 79 lat, 167 cm wzrostu i waży około 65 kg. Posiada III stopień niepełnosprawności, wymaga wsparcia w kąpielach, przy higienie stóp, nóg, intymnej i myciu włosów. Jest w dość dobrej kondycji. Mieszka w jednorodzinnym domu z mężem. Mąż nie wymaga żadnego wsparcia ze strony Opiekunki. Zlecenie wygląda na dość dobre. Sklepy oddalone są o około 10 minut drogi spacerem, na miejscu jest staly dostęp do internetu. W domu jest pies, którym zajmuje się senior

Wynagrodzenie:   1200 € netto

65551 Limburg

Miejscowość:   65551 Limburg

Data wyjazdu:  25 maja 2021
Długość pobytu:  60 dni
Poziom języka niemieckiego:  Bardzo Dobrze
Płeć:  Mężczyzna

Do Opieki Pan, 89 lat, 180 cm wzrostu waży około 75kg. Posiada III stopień niepełnosprawności, ze względu na podeszły wiek jest osłabiony, ma zaburzenia rytmu serca oraz przeszedł obustronny wylew. Bywa czasami zaburzony co miejsca czasu i osób, porusza się „pod rękę” z drugą osobą bądź sam ale powoli. Wymaga wsparcia przy chodzeniu po schodach, siadaniu oraz wstawaniu. Ze względu na inkontynencję korzysta z podkładów. Wymaga wsparcia przy przebieraniu, kąpielach, higienie jamy ustnej oraz całego ciała i włosów. Sporadycznie budzi się w nocy o różnych porach i może potrzebować wsparcia. Posiłki spożywa z pomocą drugiej osoby. Opisywany jest jako osoba bardzo przyjacielska, pewna siebie. Opiekunka poza opieką nad seniorem zajmuje się domem- pierze, gotuje, sprząta, robi zakupy. Mieszka samotnie w jednorodzinnym domu na wsi. Sklepy są oddalone o około 10 minut drogi od domu. Dla Opiekunki przygotowany został osobny, standardowo wyposażony pokój z łazienką. Jest również dostępny komputer ze stałym dostępem do Internetu.

Wynagrodzenie:   1500 € netto

92339 Beilngries

Miejscowość:   92339 Beilngries

Data wyjazdu:  1 czerwca 2021
Długość pobytu:  60 dni
Poziom języka niemieckiego:  Dobrze
Płeć:  Kobieta

Do opieki seniorka 80 lat, 168 cm wzrostu i około 100 kg wagi. Posiada II stopień niepełnosprawności, rodzina jest w trakcie załatwiania trzeciego. Raz dziennie przychodzi do niej opieka medyczna. Jest w pełni świadoma i komunikatywna, porusza się przy pomocy rollatora. Wymaga wsparcia i asekuracji przy wstawaniu i siadaniu. Samodzielnie korzysta z toalety, wymaga wsparcia przy przebieraniu, higienie nóg i stóp oraz włosów. Resztę czynności stara się wykonywać samodzielnie bądź przy częściowej pomocy drugiej osoby, np. higiena ciała czy higiena intymna. Wcześniej była bardzo pozytywną osobą pełną energii i chęci do życia ale ostatnio mocno przygasła i bywa przygnębiona. Prośba ze strony rodziny aby Opiekun lub Opiekunka spędzali z nią dużo czasu. Opiekun/ Opiekunka ponadto zajmuje się domem: pierze, gotuje, sprząta, robi zakupy. Seniorka mieszka samotnie w mieszkaniu usytuowanym w wielorodzinnym domu w mieście. Sklepy oddalone są o około 10 minut drogi spacerem. Dla Opiekunki przygotowany został osobny, standardowo wyposażony pokój.

Wynagrodzenie:   1400 € netto

93326 Abensberg

Miejscowość:   93326 Abensberg

Data wyjazdu:  25 maja 2021
Długość pobytu:  60 dni
Poziom języka niemieckiego:  Słabo
Płeć:  Kobieta

Do Opieki Pani 77 lat, 150 cm wzrostu i waży około 55 kg. Posiada III stopień niepełnosprawności, choruje na początki demencji i Parkinsona. Demencja jest efektem ubocznym choroby Parkinsona. 3 razy w tygodniu odwiedza ją opieka medyczna, która myje jej włosy, dba o higienę ciała oraz pomaga jej wziąć prysznic oraz zmieniają opatrunki przy rurce od sondy PEG. Porusza się samodzielnie bądź przy wsparciu drugiej osoby, w domu do pomocy posiada rollator, krzesełko toaletowe, z którego korzysta jeżeli budzi się w nocy, specjalistyczne pielęgnacyjne łóżko z materacem przeciwodleżynowym. Ze względu na inkontynencję korzysta z pampersów i podkładów Wszystkie czynności związane z dniem codziennym wykonuje przy asekuracji bądź wsparciu drugiej osoby, samodzielnie dba o higienę ust. Wcześniej seniorka bardzo lubiła gotować i milo by było gdyby opiekunka włączała ją w zadania w kuchni. W związku z tym, że seniorka ma założoną sondę PEG- trzeba ją obsługiwać. Nie jest to standardowa obsługa, tylko podanie lekarstwa, poniżej podaję informację od rodziny odnośnie obsługi, której oczywiście opiekunkę na miejscu nauczą: „ Lekarstwa kupuje się w aptece. Puszka z lekarstwem jest podłączana do wężyka za pomocą nakrętki. Na urządzeniu uruchamia się program do automatycznego podawania leków na Parkinsona poprzez naciśnięcie przycisku. W ciągu dnia należy podać tylko kolejną nabletkę w trakcie posiłku, przed nimi lub po nich. Są one przygotowywane w małych dawkach na cały dzień. Wieczorem należy ściągnąć puszkę, która wcześniej była założona i przemyć rurkę na brzuchu czystą wodą. Rodzina na miejscu udzieli odpowiednich instrukcji, mąż seniorki również bardzo dobrze zna urządzenie.” Podopieczna ze względu na chorobę Parkinsona nie może robić wszystkich rzeczy sama w swoim domu. Bardzo lubi spędzać czas w ogrodzie oraz spacerować. Noce przesypia spokojnie, nie wymaga wsparcia. Mieszka w jednorodzinnym domu w małym mieście wraz ze swoim w pełni sprawnym, nie wymagającym wsparcia w żadnych czynnościach mężem. Sklepy oddalone są o około 10 minut drogi spacerem. Dla Opiekunki przygotowano osobny, standardowo wyposażony pokój z łazienką. Na miejscu jest stały dostęp do Internetu.

Wynagrodzenie:   1200 € netto

48249 Dulmen

Miejscowość:   48249 Dulmen

Data wyjazdu:  25 maja 2021
Długość pobytu:  60 dni
Poziom języka niemieckiego:  Bardzo Dobrze
Płeć:  Mężczyzna

Do opieki Pan, 94 lata, 174 cm wzrostu, 77 kg wagi. Posiada II stopień niepełnosprawności, rodzina jest w trakcie załatwiania III stopnia. Choruje na Parkinsona oraz niewydolność serca. Przychodzi do niego opiek, która zajmuje się czynnościami medycznymi. Porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego lub rollatora. Noce z reguły przesypia spokojnie, sporadycznie może się wybudzić i potrzebować pomocy. Wymaga wsparcia przy wstawaniu/ siadaniu/ chodzeniu po schodach. W domu do pomocy jest lift oraz łóżko pielęgnacyjne. Wymaga wsparcia w czynnościach codziennych, jak przebieranie, higiena i pielęgnacja ciała, kąpiele, higiena intymna. Mimo swojego podeszłego wieku jest w pełni świadomy umysłowo. Jest bardzo aktywną i otwartą osobą. Mieszka w jednorodzinnym domu razem ze swoją żoną, która nie wymaga opieki. Dla Opiekunki przygotowany został osobny, standardowo wyposażony pokój z dostępem do Internetu. Raz w tygodniu do pomocy przychodzi pomoc domowa. Wymaga opiekunka z dobrym niemieckim

Wynagrodzenie:   1400 € netto

01993, Schipkau

Miejscowość:   01993, Schipkau

Data wyjazdu:  20 maja 2021
Długość pobytu:  60 dni
Poziom języka niemieckiego:  Dobrze
Płeć:  Kobieta
Pacjent:  Pacjent chodzący

Do Opieki Pani 65 lat, 163 cm wzrostu, 80 kg. Posiada IV stopień niepełnosprawności, choruje na cukrzycę, Parkinsona oraz inkontynencję, nosi pampersy oraz korzysta z podkładów.. Bywa zdezorientowana czasowo- przestrzennie, porusza się przy pomocy wózka inwalidzkiego lub rollatora, wymaga wsparcia przy chodzeniu po schodach, wstawaniu czy siadaniu. Noce z reguły przesypia spokojnie, sporadycznie może się przebudzić i potrzebować wsparcia. Dwa razy dziennie przychodzi do niej opieka medyczna, która wykonuje podstawowe czynności medyczne przy seniorce. W domu do pomocy jest pielęgnacyjne łóżko oraz połączenie alarmowe. Wymaga wsparcia przy wszystkich czynnościach codziennych. Opisywana jest jako osoba powściągliwa, wycofana, cicha i spokojna. Mieszka wraz ze swoim mężem nie wymagającym opieki w jednorodzinnym domu na wsi. Mają dwa koty, którae chcą aby karmiła Opiekunka. Sklepy oddalone są o około 10 minut drogi spacerem. Raz w tygodniu do pomocy przychodzi pomoc domowa. Dla Opiekunki został przygotowany osobny, standardowo wyposażony pokój ze stałym dostępem do Internetu.

Wynagrodzenie:   1500 € netto

48734 Reken

Miejscowość:   48734 Reken

Data wyjazdu:  19 września 2020
Długość pobytu:  45 dni
Poziom języka niemieckiego:  Średnio
Płeć:  Kobieta
Pacjent:  Pacjent w dobrej formie

Opiekunka musi być 19.09.2020 bo obecna Opiekunka (potencjalnej zmienniczce można dać jej telefon) ,20.09.2020 około 18:00 jedzie do domu i chce wrócić 31.10.2020. Szukam Pani z PRAWEM JAZDY i komunikatywnym językiem lubiąca ogród. Panie mogą sobie dorobić sprzątaniem u syna seniorki . Syn ma własne mieszkanie ,jest umysłowo opóźniony w rozwoju ale chodzi do pracy. Raz w tygodniu trzeba posprzątać jego mieszkanie około 2 godziny.Opiekunka wtedy dostaje na rękę 12€ za godzinę. Syn przyjeżdża do mamy co dwa tygodnie na 2 dni I jak jest w dobrym stanie ścina trawę. Frau : sympatyczna pani,ca 163 cm,56 kg,jest sprawna psychicznie i uwielbia ogród i w nim pracowac. W nocy nie trzeba wstawać bo seniorka jest samodzielna.Trzeba ale pomoc przy higienie I kapaniu. Podopieczna miała kiedyś duze gospodarstwo rolne. Juz jest nieczynne. Piękna duza posiadłość,bardzo zadbana.Jest czysto I romantycznie. Internet. Posiadłość leży na wsi I są sąsiedzi ale do miasta I sklepów trzeba jezdzic samochodem,tez chętnie do kawiarni z seniorka na kawę. Szukamy stałej sympatycznej opiekunki.

Wynagrodzenie:   1200 € netto

Marianne

Miejscowość:   77960 Seelbach

Data wyjazdu:  9 lutego 2020
Długość pobytu:  60 dni
Poziom języka niemieckiego:  Średnio
Płeć:  Kobieta

Seniorka ma 86 lat, waży 43 kg, mierzy 152 cm wzrostu, ma przyznany III stopień pielęgnacyjny. Przychodzi do niej opieka medyczna 3 razy dziennie, żeby pilnować dawkowania i przyjmowania leków. Po przyjeździe Opiekunki, zajmie się tym córka. Seniorka choruje na Parkinsona. Jest sprawna umysłowo, nie ma zaburzeń w komunikacji. Porusza się z pomocą Opiekunki lub korzysta w rollatorka. Wymaga pomocy i asekuracji podczas wstawania/kładzenia się do łóżka, gdyż jest osłabiona i miewa zawroty głowy i czuje sie niepewnie z powodu swojej chory (Parkinson). Nie ma inkontynencji. Bardzo rzadko zdarza się, że wybudzi się w nocy, ale jeśli tak sie stanie to poradzi sobie z toaletą. Należy wspierać seniorkę w codziennych czynnościach: pomoc w higienie i pielęgnacji ciała, w ubieraniu się, rozbieraniu, wspólne spędzanie czasu, wychodzenie na spacery, angażowanie seniorki w sprawy dnia codziennego (wg jej możliwości). Należy również pilnować regularności przyjmowania leków przez Panią Marianne. Ponadto opieka nad gospodarstwem domowym: zakupy, gotowanie, sprzątanie, pomoc w praniu czy myciu naczyń. Seniorka mieszka na parterze w mieszkaniu 85 m. Mieszka sama, nie ma żadnych zwierząt. Dla Opiekunki jest osobny, wyposażony pokój. Zakupy można zrobić w bliskiej odległości od domu. Na miejscu jest Internet. Czas wolny można ustalić z córką podopiecznej, która wtedy zajmie się mamą. Starsza Pani jest bardzo miłą, życzliwa osobą. Cieszy ją pomoc Opiekuna. Potrzebuje osoby, która doda jej pewności siebie, ponieważ przejmuje się swoją chorobą.

Wynagrodzenie:   1250 € netto