FAQ

Najczęściej zadawane pytania


Masz wiele pytań? My znamy wszystkie odpowiedzi 😜
Zapoznaj się proszę z najbardziej powszechnymi pytaniami. Jeżeli masz jakieś dodatkowe - zadzwoń lub napisz, na pewno odpowiemy.

Od kandydatów oczekujemy komunikatywnej znajomości języka niemieckiego, doświadczenia w opiece nad osobami starszymi lub niepełnosprawnymi oraz dobrego stanu zdrowia. Dodatkowo punktujemy zaświadczenia o ukończonych kursach kierunkowych, referencje z poprzednich miejsc pracy oraz posiadanie prawa jazdy.
W trakcie rozmowy chcemy poznać Twoje oczekiwania dotyczące pracy. Poznajemy Twoją znajomość języka niemieckiego oraz doświadczenie w opiece. Staramy się poznać Twoje usposobienie i charakter. Te informacje są niezbędne do znalezienia najbardziej odpowiedniej dla Ciebie pracy w Niemczech.
Tak, posiadamy zlecenia na terenie całych Niemiec.
Dobieramy dla Ciebie ofertę zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Kierujemy się Twoim doświadczeniem i aktualną znajomością języka niemieckiego.  Twoje preferencje wskazane w trakcie rozmowy rekrutacyjnej są dla nas bardzo ważne! . Często wyjazd jest organizowany zaledwie w kilka dni.
Nie, nie pobieramy żadnych opłat od zatrudnianych przez nas osób na żadnym etapie współpracy z nami.
W naszej firmie stawki są uzależnione od stopnia znajomości języka niemieckiego oraz od doświadczenia w opiece. Wynagrodzenie wynosi nawet 1600 € .
Zajmujemy się kompleksowo organizacją związana z dojazdem na miejsce pracy
Bilet muszą Państwo sobie zakupić , ale jak dojedzie Państwo do miejsce pracy jeszcze pierwszego dnia roboczego zwracamy koszty związane z podrożą
Tak, oferujemy też pracę na krótkie zastępstwa, ale jest to uzależnione od konkretnego przypadku.
Nasz Zespół jest do dyspozycji 24/7. Wystarczy zadzwonić do swojego koordynatora lub napisać do nas wiadomość prywatną na Facebooku.
Jak najbardziej! Panowie tak jak Panie, są mile widziani. Nasi opiekunowie stanowią prawie 25% zatrudnionych, także nie ma zasady co do płci opiekuna.
Dla nas liczy się doświadczenie, język i motywacja do pracy. Wiek nie ma tutaj większego znaczenia.
Wynagrodzenie jest wypłacane 15-go dnia każdego miesiąca